Haber
Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü, çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik incelemelerde bulundu.
![](https://habersogutlu.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/samsun-bafra-ilce-emniyet-mudurlugu-cocuk-ve-genclerin-korunmasina-yonelik-incelemelerde-bulundu-dQNXWzeR.webp)
Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü, çocuk ve gençleri korumak amacıyla okul çevresinde ve servis araçlarında denetimler gerçekleştirdi.
44 okul bahçesi, 37 okul otobüsü, 12 terkedilmiş bina, 5 internet kafe, 10 elektronik oyun salonu, 3 park, 6 büfe, 8 tütüncü, 5 kahvehane, 3 şans oyunu bayisi denetlendi. Kontrollerde 201 kişi üzerinde GBT kontrolü yapıldı. Üç okul otobüsüne toplam 2 bin 338 TL idari para cezası uygulanarak trafikten men cezası verildi. -SAMSUN